اپلیکیشن Numerics داشبوردی برای کسب و کار شما

 

مزایای هوش تجاری سبب شده است ٬ شرکت های بیشتری به استفاده  از هوش تجاری روی بیاورند. اما هزینه های راه اندازی این سیستم برای کسب و کار های کوچک واقعا بالاست.  هوش تجاری داشبوردی را در اختیار مدیران کسب و کار ها قرار می دهد که از طریق آن بتوانند در یک لحظه از وضعیت کسب و کار خود آگاه شده و مشکلات احتمالی را شناسایی نمایند. مانند وقتی که عقربه بنزین ماشین پایین می رود و به شما هشدار می دهد که باید بنزین بزنید.

Numerics
اپلیکیشن Numerics

اپلیکیشنی که امروز قصد معرفی آن را دارم می تواند داشبوردی بی نظیر برای کسب و کار شما ایجاد کند. اپل به آن عنوان نسل جدید برنامه های مخصوص  کسب و کار را داده است.  اپلیکیشن Numerics  با سامانه های اینترنتی گسترده ای سازگار است که لیست آن در ادامه مطلب می آید . همچنین شرکت سازنده قصد دارد ٬ روی یکپارچه سازی با سامانه های اینترنتی دیگری که در این لیست نیز نیامده اند کار کند.

البته  فقط این  وب سایت ها و سرویس ها نیستند که می توانید از آن ها  در این اپلیکیشن استفاده  کنید.بلکه شما می توانید داده های کسب  و کار خود  را از طریق  JSON API به اپلیکیشن متصل کنید.

قیمت قبلی این اپلیکیشن ۲۰ دلار بوده است که برای مدت محدودی با تخفیف به  ۱۰ دلار  کاهش یافته است.برای شارژ حساب آیتونز خود می توانید از این سایت گیفت کارت آیتونز خریداری نمایید.

لیست سرویس های سازگار با اپلیکیشن:

AppFigures
– Basecamp
– Chargify
– Custom JSON
– Custom JSON – Basic Auth
– Envato
– Facebook
– Flurry
– Foursquare
– Free Agent
– GitHub
– Gmail
– Google Analytics
– Google Spreadsheets
– HockeyApp
– Instagram
– MailChimp
– Paypal
– Pingdom
– Pipeline Deals
– Pivotal Tracker
– Podio
– Salesforce
– Stocks powered by Yahoo
– Stripe
– Trello
– Twitter
– Wunderlist
– WordPress
– YouTube
– Zendesk

درباره نویسنده

امیررضا اسدی کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم.

نوشته‌های مرتبط

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *