تاثیرات الگوریتم مرغ مگس خوار

 

گوگل هر از چندگاهی الگوریتم های موتور های جستجوی خود را به روز رسانی می کند.

این الگوریتم ها اسامی جالبی دارند. مانند پاندا ٬ پنگوئن و این بار الگوریتم مرغ مگس خوار.

اما مرغ مگس خوار چه تاثیری بر  سایت شما خواهد داشت؟ شما چه تغییراتی باید در برنامه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا سایت خود اعمال نمایید؟

به طور کوتاه باید گفت الگوریتم مرغ مگس خوار ۳ تاثیر مهم  بر سایت های فارسی زبان دارد:

 

 

۱. توجه بیشتر به گوشی های موبایل: از انجایی که مرورگر گوشی های  رفته رفته سهم بیشتری را نسبت به کامپیوتری های رومیزی  کسب می کنند. داشتن یک برنامه موبایل یا سایتی با نسخه موبایل تاثیر عمده ای بر بهبود وضعیت جایگاه شما در گوگل خواهد داشت.

۲. استفاده از عبارات به جای کلمات کلیدی: قبلا سعی می کردیم عنوان پست ها را از کلمات زاید خالی کنیم. تا اهمیت کلمات کلیدی بیشتر شود. اما الان استفاده از عباراتی مانند : کدام محصول برتر است؟ یا چگونه این کار را انجام دهم؟ در بهبود جایگاه شما در گوگل تاثیر دارد. این طور بگویم فرض کنید سیستم SIRIبخواهد از طریق گوگل به سوالات کاربران پاسخ دهد. شما از سیری یک عبارت را می پرسید. و سیری آن را جستجو می کند. در نتیجه عبارات سوالی و استفاده از عناوین طولانی به بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو کمک می کند.

۳. استفاده از مطالب تحت مالکیت شما: برای گوگل مهم است که مطالب را یک شخص مشخص نوشته باشد تا یک اسپمر. فرض کنید وقتی در  وبسایت خود مطلبی را می گذارید . ان صفحه به صفحه گوگل پلاس شما متصل باشد. این برای گوگل خیلی خوشحال کننده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *