کمپین بازاریابی مک دونالد در المپیک ریو

 

کمپین بازاریابی المپیک ریو

المپیک تابستانی ریو مهم ترین رویداد ورزشی سال ۲۰۱۶ است. برخی از شرکت های معروف نیز پیرامون این مسابقات ورزشی تبلیغات و مسابقاتی را آماده کرده اند و با قرعه کشی میان شرکت کنندگانی الگو های در نظر گرفته شده را طی کرده اند جایزه هایی در رابطه با مسابقات ورزشی ریو خواهند داد. این روش راهی برای بازاریابی این شرکت ها در حواشی این مسابقات است و با توجه به میزان علاقه مندی مردم، تقریبا موفق بوده است.

Screen-Shot-2016-08-03-at-2.11.41-PM-495x1024

مک دونالد و المپیک ریو

اهداف: جشن اسپانسری مک دونالد در بازی های المپیک و همکاری فعال با کودکان در ۱۸ مارکت

راه حل: شراکت با شرکتی استرالیایی برای ارائه ویدیویی که به کودکان شانس برد بلیط ریو برای شرکت در مراسم افتتاحیه را می دهد.

چرا باعث ارتقای ابزار میشود: تحقیقات نشان می دهند که ویدیوهای المپیک ۲۰۱۶ ریو مانند المپیک های پیشین، دیدی سه جانبه خواهد داد و برندی که بر مردم متمرکز شود، بیشتر در ذهن می ماند.

مک دونالد برای تعهد رفاه و سلامتی کودکان، اسپانسر رسمی بازیهای المپیک سال ۱۹۷۶ شد. با کمکی که شرکت Wayin در این زمینه داشت، وب سایت Sunrise با مک دونالد برای اینکه به ۵ کودک خوش شانس در استرالیا برای بردن بلیط ریو برای شرکت در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو را بدهند.

برای شرکت در این جریان باید والدین کودکان در ویدیو ها نشان دهند که دوستی در ورزش به چه معناست. سپس ویدیو را آپلود می کنند یا در توییتر به اشتراک می گذارند و @sunriseon7 را تگ می کنند تا حتما در رای گیری شرکت داده شوند.

از پلت فرم آزمایشی کمپین Wayin برای نمایش گالری ویدیویی مشخص در وب سایت Sunrise برای کمک به مولفه های الهام بخش و نشان دادن دوستی در ورزش ها به کودکان استفاده می شود. برای تشویق تعامل رقابت بیشتر و آگاهی، همه پست ها دارای قابلیت های اجتماعی به اشتراک گذاری هستند.

استفاده از مخاطبان Yahoo!7 و پیش بینی فرصت ها باعث دید بهتری برای مبارزات انتخاباتی بازار استرالیا خواهد شد.

به علاوه، به عنوان بازی پا زدن کردن و برندگان رویدادهای ورزشی را تجربه و دیدار با ورزشکاران، مک دونالد خواهد فرصت های اضافی را به تصرف محتوای فن جذاب و رانندگی شرکت در حال انجام لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *