اهمیت مدیریت برند دیجیتال

 

ر گذشته فقط یک برند را ایجاد و پشتیبانی میکردیم. اما در حال حاضر این کار به مقوله ای پیچیده تبدیل شده است. نگهداری برند، ثابت و به گونه ای است که همگی ما، انجام میدهیم. به عنوان مثال در فعالیت های روزمره ای که انجام میدهیم، میتوان به این موضوع اشاره کرد. – بیدار شدن و انجام کارهایی طبق روالی خاص و در انتها کنترل اینکه کاملا آماده هستید یا خیر-

در عصر دیجیتال کنونی نیز، باید برند ها را  نگهداری کنیم و بهبود ببخشیم. اینها محدود به یک ناحیه جغرافیایی نمیشوند اما فراتر از مکان، زمان  پیوسته مرتبط و درتکاپو هستند. این برند  دیجیتال و مجازی  شماست.

 

قابلیت دیده شدن  دیجیتال

دیده شدن امری هم در بازاریابی است. در بازاریابی دیجیتال هم مهم است که دیده شوید و مهم است که چگونه دیده می شوید.

مسئله ای که امروزه چالش برانگیز به نظرمیرسد، دیده شدن برندی خاص در دنیای آنلاین و سیل عظیمی از اطلاعات و رقابت جهانی وب میباشد.

در حال حاضر داشتن یک ماهیت سایبری چند کاناله، به یک بخش اجباری تبدیل شده. سناریو های  دیجیتال برند، به گسترش در وبسایت ها، وبلاگ ها، فیس بوک، توییتر و یوتیوب نیاز دارند؛ که این تنها یک نقطه شروع خواهد بود. شعار برند، باید منطقی و منسجم و در رسانه های مختلف ثابت باشد. مدیری کانالهای بصری  در  ادغام با Pintrest، Instagram و Fancy  به فعالیت های ما افزوده میشوند.

این امر نیازمند مدیریت هوشیار و مصمم، به معنای چک کردن ایمیل، وارد شدن به فیس بوک و دیدن پست های توییتر میباشد. وبلاگ نویس باید بداند که پست های وبلاگ در چه موردی است، سپس کامنت ها را بررسی و پاسخدهی نماید. برای کانال یوتیوب میتوان تعداد بازدیدها راچک کرد و برای لینکداین هم میتوان تعداد درخواستهای جدید را بررسی کرد. اگر در Slideshare، عضو هستید باید تعداد دفعات دانلود یا مشاهده ارائه های خود را چک کنید.

رسانه های اجتماعی زندگی ما را بیشتر در زمینه دیجیتال  تحت تاثیر قرار داده اند. به طوری که به طور مداوم در حال بررسی درخواست های جدید هستیم. شخصیتهای دیجیتال و عمومی به بهینه سازی ثابتی برای تضمین به سرقت نرفتن اطلاعات، نیاز دارند.این تمرینی برای نظارت و مدیریت مداوم میباشد.

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در برند سازی دیجیتال و بازاریابی دیجیتال دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *